Lidhje

Ekonomia në Kosovë nuk shënon përparim


Ekonomia e Kosovës
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:05:01 0:00

Ekonomia e Kosovës

Në Kosovë, ekspertë të zhvillimeve ekonomike thonë se ky sektor po mbetet peng dhe nën hijen e zhvillimeve politike në vend. Ata thonë se gjatë gjashtë muajve të parë të këtij viti nuk është shënuar asnjë përmirësim në ekonominë e vendit, e cila viteve të fundit është duke u përballur me rënie dhe mungesë të investimeve të huaja.

Ekonomia e Kosovës
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:05:01 0:00

XS
SM
MD
LG