Lidhje

Analiza e zgjedhjeve nga PS


Analiza e zgjedhjeve nga Partia Socialiste
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:16 0:00

Në Tiranë, Partia Socialiste mblodhi sot Asamblenë Kombëtare për të analizuar zgjedhjet vendore të qershorit. Kryeministri Edi Rama tha se fitorja e thellë e zgjedhjeve ishte vlerësim për reformat ekonomike dhe sociale që po kryen koalicioni qeveritar. Opozita ka deklaruar se zgjedhjet u manipuluan me dhunë, blerje votash e kërcënime. Korrespondenti ynë, Ilirian Agolli, njofton nga Tirana.

Analiza e zgjedhjeve nga Partia Socialiste
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:16 0:00

XS
SM
MD
LG