Lidhje

Turizmi në Pogradec


Turizmi në Pogradec
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:57 0:00

Turizmi në Pogradec


Turizmi familjar ka nisur të përhapet në Fshatin Lin të Pogradecit i njohur për pasuritë natyrore dhe kulturore në Juglindje të Shqipërisë. Banorët e Linit ,që tani do të përfshihet në Bashkinë e Re të Pogradecit , thonë se po përpiqen të ruajnë traditën e mikëprtijes së shtëpive të vogla buzë Liqenit të Ohrit. Korrespondenti ynë Raimond Kola ishte në këtë zonë dhe na dërgoi kronikën.

Turizmi në Pogradec
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:57 0:00

XS
SM
MD
LG