Lidhje

Kosove, manovra anti-terroriste


Njësitë speciale të policisë së Kosovës po kalojnë nëpër një trajnim të ri. Ministri i Brendshëm i Kosovës, Skënder Hyseni, vizitoi të martën stërvitjet që synojnë përballimin e trazirave të mundshme dhe rritjen e aftësive në kontrollimin e godinave.

XS
SM
MD
LG