Lidhje

Operacion për bimët narkotike


Operacion kunder bimeve narkotike
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:04 0:00

Operacion kunder bimeve narkotike

Policia shqiptare përdori sot avionë të posaçëm për monitorimin ajror të sipërfaqeve të mbjella me bimë narkotike.Operacionet në zonën e Tepelenës u ndoqën nga ajri edhe nga Drejtori i Policisë së Shtetit dhe një mision italian policor. Kohëve të fundit në Shqipëri po rritet shqetësimi për përmasat e kultivimit me marijuanë. Korespondenti ynë Raimond Kola përgatiti kronikën:

Operacion kunder bimeve narkotike
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:04 0:00

XS
SM
MD
LG