Lidhje

Media Arkivi

Germimet arkeologjike në Luginën e Drinos


Germimet arkeologjike në Luginën e Drinos
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:05 0:00

Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet.

XS
SM
MD
LG