Lidhje

Turizmi në jug të Shqipërisë


Turizmi malor me kuaj
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:54 0:00

Turizmi malor me kuaj

Në zonat malore të jugut të Shqipërisë po lind një formë e re turizmi, shëtitje me kuaj. Turistë nga vende të ndryshme përshkojnë shtigjet mes peisazheve të rralla natyrore dhe shohin nga afër edhe disa nga reliket e trashëgimisë kulturore.

Turizmi malor me kuaj
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:54 0:00

XS
SM
MD
LG