Lidhje

Velipoja dhe Shëngjini


Pushuesit nga Kosova në Velipojë dhe Shëngjin
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:03 0:00

Plazhi i Velipojës dhe i Shëngjinit, edhe këtë sezon turistik veror, duket se janë ndër më të pëlqyerit për pushuesit nga Kosova, të cilët pëlqejnë ujin dhe rërën e pastër si dhe qetësinë e nevojshme për familjarët. Por, megjithë përmirësimet, që janë bërë në këto plazhe, ato kanë ende nevojë për më shumë pastërti dhe mirëmbajtje.

Pushuesit nga Kosova në Velipojë dhe Shëngjin
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:03 0:00

XS
SM
MD
LG