Lidhje

Shtohen rastet me tuberkuloz


Tuberkulozi
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:55 0:00

Tuberkulozi

Në Veri të Shqipërisë, sipas mjekëve, sëmundja e tuberkulozit po përhapet edhe në grupmoshat e vogla, çfarë kërkon kontrollin e popullatës si dhe më shumë vemendje për trajtimin e pacienteve me këtë sëmundje infektive.

Tuberkulozi
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:55 0:00

XS
SM
MD
LG