Lidhje

Ditari

Bisedime Prishtinë-Beograd


Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa dhe ai i Serbisë Aleksandër Vuçiç po diskutojnë në Bruksel për të përmbyllur marrëveshjet për disa çështje përfshirë edhe procesin e krijimit të asociacionit të komunave me shumicë serbe.

XS
SM
MD
LG