Lidhje

Emigrantët shqiptarë dhe administrata shtetërore


Në Shkodër, në këto ditë të fundit të sezonit turistik veror, emigrantënt po përballen me vështirësi dhe me rradhë të gjata në sportelet e administratës shtetërore. Probleme jane krijuar në apikimin dhe marrjen e pasaportave biometrike, por edhe në pikëkalimet kufitare.

Vështirësi në pikëkalimet kufitare
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

XS
SM
MD
LG