Lidhje

Mbrojtja dhe zhvillimi i lumit Buna


Në Ulqin u mbajt Konferenca Ndërkufitare mbi Menaxhimin e Integruar të Lumit Buna ku u përcaktuan plani i masave dhe i aktiviteteve në ruajtjen dhe zhvillimin e këtij bazeni të veçantë natyror. Konferencën e mbështetën edhe institucionet ndërkombëtare , të cilët në këtë lloj bashkëpunimi e shohin të ardhmen zhvillimore të rajonit dhe Ballkanit.

Menaxhimi i lumit Buna
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:59 0:00

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG