Lidhje

Dita e Kurban Bajramit në Kosovë


Bajrami ne Kosove
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00

Bajrami ne Kosove

Me thirrjet për ruajtjen e paqes dhe tolerancës në Kosovë sot u shënua dita e Kurban Bajramit. Udhëheqës fetar e politikë të vendit krahas përgëzimeve ata bënë thirrje për më shumë punë në forcimin e demokracisë dhe qëndrueshmërisë së vendit. Nga Prishtina njofton korrespondenti ynë Leonat Shehu.

Bajrami ne Kosove
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00

XS
SM
MD
LG