Lidhje

Ditari

Në pritje të lojës Shqipëri-Serbi


[Pin It] Ilirian Agolli 08.10.2015 Ekipet përfaqsuese të futbollit të Shqipërisë dhe Serbisë pritet të zhvillojnë sot në mbrëmje takimin e tyre të dytë në grup, të vlefshëm për eleminatoret e Kampionatit Europian.

Episodet

Shiko gjithë episodet
XS
SM
MD
LG