Lidhje

Histori Suksesi Shqiptaro-Amerikane


Histori suksesi të shqiptarëve të Amerikës
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:31 0:00

Komuniteti Shqiptaro-Amerikan u mblodh mbrëmë në Nju Jork për të përzgjedhur disa nga figurat më të spikatura që përbëjnë histori suksesi. Në këtë evenimet u vunë në pah kontributet e tyre ndaj biznesit, arsimit, shkencës, politikës dhe arteve në Shtetet e Bashkuara. Kolegu ynë, Kastriot Haxhiaj sjell më shumë hollësi nga takimi i mbrëmshëm në Nju Jork.

Histori suksesi të shqiptarëve të Amerikës
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:31 0:00

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG