Lidhje

Vetëvendosja parulla në parlament


Vetëvendosja parulla në parlament
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:15 0:00

Lëvizja Vetëvendosje vendosi parulla kundër qeverisë dhe kundër bisedimeve me Serbinë, gjatë fjalimit të presidentit austriak Heinz Fischer në parlamentin e Kosovës.

XS
SM
MD
LG