Lidhje

Vetëvendosja parulla në parlament


Lëvizja Vetëvendosje vendosi parulla kundër qeverisë dhe kundër bisedimeve me Serbinë, gjatë fjalimit të presidentit austriak Heinz Fischer në parlamentin e Kosovës.

XS
SM
MD
LG