Lidhje

Dorehiqet ministri Nasip Naco


Në Shqipëri ministri i Drejtësisë Nasip Naco dha dorëheqjen. Rreth vendimit të tij të papritur, nuk ka një njoftim zyrtar. Por zoti Ilir Meta, kryetar i LSI-së forcës politike së cilës i përket zoti Naco, e cilësoi dorëheqjen si një kontribut për një bashkëpunim më te gjerë dhe në një nivel të ri.

XS
SM
MD
LG