Lidhje

Myftiu i Shkodrës dënon sulmet e Parisit


Në një interevistë dhënë Zërit të Amerikës, Myftiu i Shkodrës, Imam Muhamed Sytari dënoi me forcë aktet e dhunës dhe terrorizmit, të ndodhura ditët e fundit në Paris dhe u shpreh se nuk ka fe në botë që të prajojë terrorizmin.

XS
SM
MD
LG