Lidhje

Arrest prokurorit në Fier


Fier, arrestohet nje prokuror
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:33 0:00

Fier, arrestohet nje prokuror

Policia arrestoi sot një prokuror në Fier i cili akuzohet nga Prokuroria e Krimeve të Rënda për korrupsion pasiv. Arrestimi erdhi pas hetimeve disa javore ndaj prokuroit Petrit Vukaj që dyshohet se mori përsipër zbutjen e kërkesës për dënimin e një shtetasi. Ndërkohë në Gjirokastër Ekspertët e Reformës në Drejtësi kanë zhvilluar një këshillim me prokurorë dhe gjykatës në këtë rajon mbi ndryshimet që priten në këtë sistem.

Fier, arrestohet nje prokuror
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:33 0:00

XS
SM
MD
LG