Lidhje

Shqipëria dhe Mali i Zi për nxitjen e turizmit


Përfaqësues të operatorëve turistikë të Shqipërisë dhe Malit të Zi, të cilët u takuan në Shkodër, u shprehën se rajoni ka mundësim më të mëdha bashkëpunimi në fushën e turizmit gjithëvjetor dhe se qeveritë nevojitet të lehtësojnë më tej procedurat e kalimit kufitar dhe t’i kushtojnë më tepër vemendje promovimit të vlerave turistike.

Bashkepunim per turizmin mes Shqiperise dhe Malit te Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:44 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG