Lidhje

Kosove, gaz lotsjeles ne Parlament


Partitë opozitare në Kosovë, hodhën sërish gaz lotsjellës për të bllokuar seancën e parlamentit, në një përpjekje tjetër për të detyruar qeverinë që të heq dorë nga marrëveshjet me Serbinë dhe ajo për shënimin e kufirit me Malin e Zi.

XS
SM
MD
LG