Lidhje

Krishtlindja në Mal të Zi


Krishtlindja në Mal të Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:52 0:00

Në kishat dhe famullitë katolike në Mal të Zi, besimtarët e krishterë kanë festuar Krishtlindjen duke u lutur për paqe dhe qetësi, dashuri dhe mirëkuptim.

XS
SM
MD
LG