Lidhje

Gjendje e keqe moti në Shqipëri


Gjendje e keqe moti në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:52 0:00

Rreshjet e dëndura të ditës së sotme kanë krijuar një situatë problematike edhe në të gjithë zonën veriore të Shqipërisë, ku ka fryrje të përrejve malorë, rrëshqitje dherash dhe rrezikim të banesave. Sipas emergjencave civile situate është më kritike në Qarkun e Lezhës.

XS
SM
MD
LG