Lidhje

Moti i keq në Veri të Shqipërisë


Rreshjet e dëborës, ngricat dhe erërat e forta, që kanë përfshirë prej 24 orësh zonën Veriore të Shqipërisë, kanë krijuar probleme në rrugët automobilistike dhe furnizimin me energji për mijëra familje.

XS
SM
MD
LG