Lidhje

Freedom House për Shqipërinë dhe Kosovën


Freedom House për Shqipërinë dhe Kosovën
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:06 0:00

Të dyja vendet edhe këtë vit konsiderohen si pjesërisht të lira

XS
SM
MD
LG