Lidhje

Media Arkivi

Kryetarja e bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi në Zërin e Amerikës


Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet.

XS
SM
MD
LG