Lidhje

Sfidat e bashkisë së Shkodrës dhe zbatimi i reformës administrative


Kryetarja e bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi në Zërin e Amerikës
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:26 0:00

Kryetarja e bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi thotë se zbatimi i reformës administrative që ka në fokus decentralizimin e pushtetit, kërkon një mbështetje financiare më të madhe nga qeveria qëndrore. Zonja Ademi e cila po merr pjesë në program trajnimi të financuar nga Departamenti i Shtetit, foli për sfidat me të cilat përballet bashkia e saj në këtë kuadër të ri ligjor.

Kryetarja e bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi në Zërin e Amerikës
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:26 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG