Lidhje

Dialogu politik në Mal të Zi


Në Mal të Zi po mbahen bisedimet midis kryeministrit Milo Gjukanovic dhe partive opozitare në kuadër të dialogut parlamentar për gjetjen e modelit të besueshëm zgjedhor dhe përgatitjeve për zgjedhjet e parakohëshme.

XS
SM
MD
LG