Lidhje

Projekte për parandalimin e përmbytjeve në jug


Program për përmbytjet në jug
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:48 0:00

Programi i Kombeve të Bashkuara dhe Bashkimi Europian po mbështesin në Jug të Shqipërisë disa projekte për parandalimin e përmbytjeve. Projektet përfshijnë mbrojtjen e shtratit të Lumit Drino dhe Lumit Vjosë, të cilët kanë sjellë edhe dëmet më të mëdha vitet e fundit.

Program për përmbytjet në jug
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:48 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG