Lidhje

Kultivimi i marijuanës në Jug të Shqipërisë


Operacionet më të fundit në Gjirokastër flasin për vatra të reja të kultivimit të marijuanës në sipërfaqe të mbyllura përmes ndricimit artificial. Ndërkohë Policia nisi në Jug të Shqipërisë takime me administratorët vendorë për të parandaluar kultivimin e marijuanës. Në Tepelenë drejtuesit e policisë dhe të pushtetit vendor i kanë paralajmëruar banorët të mos u drejtohen dukurive kriminale të mbjelljes së narkotikëve.

Kultivimi i marijuanës ka nisur në Jug të Shqipërisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:28 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG