Lidhje

Dita Botërore e Pyjeve


Specialistë nga Korça dhe Gjirokastra nxitën sot në Ditën Botërore të Pyjeve zbatimin e moratoriumit dhjetëvjecar që u miratua një muaj më parë. Specialistët kërkuan që bashkitë e reja të punësojnë profesionistë dhe jo militantë partiakë në menaxhimin e këtij sektori që ka kaluar së fundi në administrim të tyre.

Dita Botërore e Pyjeve
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:17 0:00

XS
SM
MD
LG