Lidhje

Presidenti Thaçi betohet para parlamenti


Presidenti i ri i Kosovës, Hashim Thaçi, dha betimin e tij në Parlamentin e Kosovës në një seancë solemne, e cila u bojkotua nga partitë opozitare,lëvizja Vetëvendosje, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma për Kosovën.

XS
SM
MD
LG