Lidhje

Presidenti Thaçi betohet para parlamenti


Presidenti Thaçi betohet para parlamenti
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:26 0:00

Presidenti i ri i Kosovës, Hashim Thaçi, dha betimin e tij në Parlamentin e Kosovës në një seancë solemne, e cila u bojkotua nga partitë opozitare,lëvizja Vetëvendosje, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma për Kosovën.

XS
SM
MD
LG