Lidhje

Shkoder, demonstrim i ndihmes se shpejte


Kryqi i Kuq Shqiptar bashkoi sot në Shkodër vullnetarët e tij nga rrethet veriore të vendit, në një demonstrim të metodave të dhënies së ndihmës së parë në raste aksidentesh dhe fatkeqësish natyrore.

XS
SM
MD
LG