Lidhje

Marrëveshje në Mal të Zi


Marrëveshje në Mal të Zi
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:42 0:00

Opozita dhe pushteti në Mal të Zi janë pranë marrëveshjes politike mbi një Qeveri të besimit zgjedhor. Marrëveshja i ofron opozitës disa ministri të rëndësishme si dhe disa vende kyçe në Qeveri.

XS
SM
MD
LG