Lidhje

Shullazi, arrest me burg


Në Shqipëri Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi sot masën “arrest me burg” për Emiljano SHullazin dhe dy bashkëpunëtorët e tij Gilmando Dani dhe Blerim Shullazi.

XS
SM
MD
LG