Lidhje

Kosove, operacion anti-krim


Kosove, operacion anti-krim
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:14 0:00

Gjashtë persona janë arrestuar në Prishtinë në kuadër të një operacioni në shkallë të gjerë në kërkim të 40 të dyshuarve për përfshirje në veprat penale, krim i organizuar, pastrim parash dhe shpërdorim të detyrës zyrtare.

XS
SM
MD
LG