Lidhje

Kosove, operacion anti-krim


Gjashtë persona janë arrestuar në Prishtinë në kuadër të një operacioni në shkallë të gjerë në kërkim të 40 të dyshuarve për përfshirje në veprat penale, krim i organizuar, pastrim parash dhe shpërdorim të detyrës zyrtare.

XS
SM
MD
LG