Lidhje

Pashkët në Tiranë


Pashkët në Tiranë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:17 0:00

Mijëra besimtarë të krishterë shqiptarë festuan sot Pashkën ortodokse, një nga ditët më të rëndësishme të fesë së tyre fetar, që shënon ringjalljen e Krishtit dhe të besimit kristian, mesazhi kryesor i të cilës është shpresa dhe besimi.

XS
SM
MD
LG