Lidhje

Investime të rëndësishme në Vlorë


Investime të rëndësishme në Vlorë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:31 0:00

Qyteti i Vlorës është kthyer në një kantier ndërtimi dhe sezoni turistik i këtij viti pritet të paraqesë mjaft vështirësi. Kryetari i Bashkisë së Vlorës Dritan Leli në një intervistë për Zërin e Amerikës thotë se pavarësisht gjithë problemeve të infrastrukturës Vlora do të zgjojë interesin e vizitorëve. Zoti Leli flet për disa nga projektet që po zbatohen dhe rolin që ato do të luajnë në zhvillimin e qëndrueshëm të qytetit.

Investime të rëndësishme në Vlorë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:31 0:00

Shiko komentet (2)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG