Lidhje

Mali i Zi, qeveria e besimit zgjedhor


Mali i Zi, qeveria e besimit zgjedhor
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:32 0:00

Në Mal të Zi u formua qeveria e “besimit zgjedhor” ku për herë të parë opozita malazeze përfshihet në qeveri me poste në katër ministri si dhe me atë të zëvendëskryeministrit.

XS
SM
MD
LG