Lidhje

Tiranë, Asambleja Parlamentare e NATO-s


Tiranë, Asambleja Parlamentare e NATO-s
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:01 0:00

Në Shqipëri nisi sot për hetë të parë punimet asambleja parlamentare e Natos. Sesioni i saj i paraprinë takimit të nivelit të Lartë të krerëve të shteve dhe qeverive në Varshavë në fillim të muajit korrik.

XS
SM
MD
LG