Lidhje

Monumentet e kulturës në Mal të ZI


Monumentet e kulturës në Mal të ZI
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:22 0:00

Monumentet e trashëgimisë kulturore në trojet ku jetojnë shqiptarët në Mal të Zi, kërkojnë një ndërhyrje sa më të shpejtë dhe të gjithanshëm me qëllim të mbrojtjes dhe ruajtjes së tyre.

XS
SM
MD
LG