Lidhje

Reforma në drejtësi, nis shqyrtimi i ligjeve të reja, opozita kundërshton


Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet.

XS
SM
MD
LG