Lidhje

Tirane: Aleanca Gjinore publikoi studimin mbi punën e rëndë e të papaguar të grave në firmat e fasonit


Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet.

XS
SM
MD
LG