Lidhje

Shkodra kremton Fitër Bajramin


Bajrami në Shkodër
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:56 0:00

Në Shkodër, gjatë faljes së Fitër Bajramit, Myftiu, Imam Muhamed Sytari, dënoi aktet terroriste dhe u bëri thirrje besimtarëve të jetojnë në paqe dhe harmoni me besimet e tjera fetare.

Bajrami në Shkodër
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:56 0:00

XS
SM
MD
LG