Lidhje

Media Arkivi

Maqedoni, përmbytjet shkaktojnë viktima dhe dëme materiale


Përmbytjet në Shkup dhe disa fshatra përreth kanë shkaktuar të paktën 17 të vrarë, 22 të plagosur dhe 6 të zhdukur.

XS
SM
MD
LG