Lidhje

Pasojat e përmbytjeve në Maqedoni


Banorët e fshatrave të përmbytura të Shkupit po vazhdojnë të pastrojnë shtëpitë e tyre nga balta, ndërsa vullnetarë dhe ekipe të specializuara janë dërguar në ndihmë.

XS
SM
MD
LG