Lidhje

Pas përmbytjeve në Maqedoni


Pas përmbytjeve të së shtunës në rrethinat e Shkupit, autoritetet, organizata dhe individë po dërgojnë ndihma humanitare, por banorët e Hasanbegut thonë se autoritetet qeveritare në mënyrë selektive po bëjnë pastrimin e shtëpive dhe oborreve.

XS
SM
MD
LG