Lidhje

Kosova në pritje të Nënpresidentit Biden


Nënpresidenti amerikan Joe Biden, do të takojë udhëheqësit më të lartë të Serbisë dhe të Kosovës gjatë dy ditëve të ardhshme për të nxitur përshpejtimin e procesit të normalizimit të marrëdhënieve ndërmjet tyre si kusht për integrimet evropiane.

XS
SM
MD
LG