Lidhje

Nënpresidenti Biden në Beograd


Nënpresidenti amerikan Joe Biden, shkoi sot në Serbi në fillim të vizitës dyditëshe në Ballkan. Vizita në Beograd cilësohet si mbështetje për aspiratat evropiane të Serbisë, e cila po përpiqet të ruajë balancën ndërmjet perëndimit dhe Rusisë.

XS
SM
MD
LG