Lidhje

Nënpresidenti Biden sonte në Kosovë


Nga Beogradi, nënpresidenti Biden, pritet të mbërrijë sonte në Kosovë ku nesër do të takohet me udhëheqësit e vendit për të diskutuar rreth zhvillimeve aty dhe dialogun me Serbinë.

XS
SM
MD
LG